BS Chemical, Private limited liability company

Buhalterė Kretingoje

Advert is valid until:2017-03-24
Company activity field:Production
Job description:Kompanija

Įmonių grupė, sėkmingai vykdanti veiklą Lietuvos, Rytų ir Vakarų Europos rinkose ieško buhalterės (-io) darbui Kretingoje.

Darbo pobūdis

Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas;

Bankinių operacijų apskaita;
Skolų likučių derinimas;

Gamybinių operacijų kontrolė;

Atsargų kontrolė;
Statistinių, mokestinių bei finansinių ataskaitų rengimas;

Kitų su apskaitą ir administracija susijusių dokumentų rengimas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas finansų/ekonomikos/apskaitos srityje;
Patirtis dirbant buhalterinį darbą gamybinėje įmonėje;

Gebėjimas dirbti su apskaitos programa "Rivilė";

Anglų bei Rusų kalbų žinios;
Gebėjimas dirbti komandoje, lankstumas, iniciatyvumas;

Vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas jaunatviškame kolektyve;
Galimybę tobulėti ir įgyti patirties;

Konkurencingą ir laiku mokamą darbo užmokestį;

Siųskite savo CV su nuoroda "buhalterė (-is)" el.paštu ***
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Iki 2017 liepos mėnesio darbo vieta bus Klaipėdos mieste.

Contact phone number: 8 46 366 279

Mūsų kasdienė veikla – tiekti plovimo priemones bei plovimo įrangą pramonei. Kuriame bei taikome higienos sprendimus – apgalvotą bei klientui pritaikytą sistemą.
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-03-24 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...