NAVI GRUPĖ

NAVI GRUPĖ, Private limited liability company

Buhalteris

Advert is valid until:2017-03-17
Company activity field:Logistics
Job description:
NAVI GRUPĖ, UAB
transporto bendrovė teikianti jūrinių konteinerių pervežimo bei muitinės tarpininkavimo paslaugas šiuo metu ieško naujų darbuotojų.

Siūlomos pareigos:

BUHALTERIS

Darbo aprašymas:
  • Apskaitos tvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo
  • Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų rengimas ir pateikimas valstybinėms institucijoms bei vadovui
  • Kuro apskaita
  • Skolos likučių derinimas su tiekėjais ir pirkėjais
  • Buhalterinių ataskaitų ruošimas vadovui
  • Mokėjimų pavedimai
Reikalavimai:
  • Aukštesnysis / aukštasis išsilavinimas
  • Rusų / anglų kalbos žinios
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Buhalterinio darbo patirtis transporto bendrovėje
  • Darbo patirtis su buhalterine programa „KONTO“ / „ASISTENTĖ“ būtų privalumas.
Mes siūlome:
· Darbą sėkmingai veikiančioje kompanijoje
· Visas socialines garantijas
· Draugišką kolektyvą

Darbo laikas Visa darbo diena

Vietovė Klaipėda

CV prašome siųsti žemiau nurodytu el paštu.

Contact phone number: 69819691
NAVI GRUPĖ http://navigrupe.lt

NAVI GRUPĖ, UAB transporto bendrovė teikianti jūrinių konteinerių pervežimo bei muitinės tarpininkavimo paslaugas šiuo metu ieško naujų darbuotojų.

More job adverts >>
This job advert has expired 2017-03-17 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...