Avitelos prekyba

Avitelos prekyba, UAB

El. parduotuvės konsultantas (-ė)

Skelbimas galioja iki:2018-08-13
Darbo pobūdis:Darbo pobūdis

„Jūsų darbas užpildys didelę jūsų gyvenimo dalį ir vienintelis būdas jaustis tikrai patenkintu – daryti tai, ką jūs manote esant puikiu darbu. O vienintelis būdas užsiimti puikiu darbu – mylėti tai, ką darote.“ Steve Jobs

Augant internetinei rinkai, mūsų kolektyvas plečiasi. Į savo komandą norime pakviesti naują el. parduotuvės komandos narį. Tad, šis darbo pasiūlymas skirtas žmonėms, kurie mėgaujasi bendravimu parduodant, kurie turi neišsenkančios energijos šaltinį ir gyvena technologijų ritmu.

Jūsų diena atrodys taip:
  • konsultuosite klientus telefonu, el. paštu, el. parduotuvėje;
  • suvedinėsite prekių aprašymus į sistemą;
  • paruošite ir koordinuosite klientų prekių eigą;
  • paruošite sąskaitas ir administruosite klientų atsiskaitymus.
Reikalavimai darbuotojui:Idealus kolega yra:
  • pozityvaus mąstymo, žingeidus (-i), organizuotas (-a) ir savarankiškas (-a);
  • įgijęs (-usi) gerus derybinius ir bendravimo įgūdžius;
  • sklandžiai bendraujantis lietuvių kalba;
  • turintis žinių ir patirtį IT srityje;
  • nuoširdus bei atsidavęs darbui žmogus;
  • turintis gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (Microsoft Office paketas, Navision ir pan. sistemos).
Privalumas – darbo patirtis mažmeninėje arba el. prekyboje.

Įmonė siūlo:Verta būti mūsų komandos nariu, nes:
  • dirbsite ne mažą patirtį pardavimuose ir konsultavime turinčiame kolektyve;
  • turėsite realias karjeros bei žinių kompetencijos kėlimo galimybes;
  • esame įsikūrę bene pačioje patogiausioje miesto vietoje – centre;
  • darbus pradedame garuojančia kava/arbata, o per pietus ilsimės poilsio zonoje;
  • turėsite galimybę įsigyti mūsų parduodamas prekes su išskirtinėmis nuolaidomis;
  • siūlome patrauklią darbuotojų motyvavimo sistemą (sveikatinimo programos, renginiai, poilsis, pramogos ir kt.).
Kontaktinis telefonas: 869930500
Avitelos prekyba http://www.avitela.lt

Įmonė, jau daugiau nei 20 metų sėkmingai prekiaujanti buitine technika ir elektronika Lietuvoje.
Pas mus vertinami draugiški, iniciatyvūs ir atsakingai į darbą žiūrintys darbuotojai. Tad jei nebijai atsakomybės, esi energingas ir iniciatyvus - tapk mūsų komandos nariu!
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-08-13 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...