"Finsprendimas Klaipėdoje"

"Finsprendimas Klaipėdoje", Private limited liability company

Finansinių Paslaugų Konsultantas

Atlyginimas atskaičius mokesčius600―2000 €
Advert is valid until:2020-03-31
Company activity field:Finance
Job description:Darbo pobūdis:
Aktyvi naujų klientų paieška;
Klientų poreikių nustatymas;
Konsultavimas II ir III pensijų pakopų, gyvybės ir negyvybės draudimo klausimais;
Konsultavimas vartojimo paskolų bei lizingo klausimais;
Konsultavimas Nekilnojamo Turto klausimais.

Kviečiame tapti mūsų komandos nariu!

Mes jums SIŪLOME:
Pasirinktinį darbo laiką:
a) nuo 8 iki 17val.;
b) nuo 9 iki 18 val.;
c) nuo 10 iki 19 val.

Švarų darbą ofise;
Visas darbui reikalingas priemones: kompiuterį, telefoną;
NETO atlyginimą 600 eurų + priedus priklausančius nuo rezultatų;
Nemokamus motyvacinius, vidinius ir išorinius mokymus;
Puikią darbinę atmosferą, šaunų kolektyvą;
Karjeros galimybes;

Reikalavimai:

Darbo patirtis draudimo arba finansų srityje būtų privalumas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai;
Atsakingumas;
Atkaklumas - siekiant rezultatų;
Komunikabilumas.

Atlyginimas: 600€ + priedai nuo pardavimų

Benefits:Finansinių paslaugų teikimo patirtis
Company offers:600€ + priedai nuo rezultatų
Contact phone number: 8 684 07 136
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-03-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...