UAB Ainava

UAB Ainava

Mobilios valymo brigados darbuotojas (-a)

Atlyginimas atskaičius mokesčius830―900 €
Skelbimas galioja iki:2024-04-30
Įmonės veiklos sritis:Paslaugos
Darbo pobūdis:IEŠKOME VALYMO SPECIALISTĖS (-TO)

Klaipėda.

Darbų pobūdis:

Įvairių patalpų generalinis ir po statybinis valymas;

Stiklinių pertvarų, langų ir fasadų valymas;

Kiliminių dangų plovimas - valymas;

Grindų paviršių vaškavimas ir impregnavimas;

Kiti įvairūs valymo darbai su specialia technika.

Siūlome:

Darbą stabilioje, nuolatos augančioje ir tobulėjančioje įmonėje;

Draugišką kolektyvą ir palaikančią komandą;

Į objektus draugiškai vykstame įmonės transportu;

Nuo 1176 Eur. neats. mok.

Daugiau informacijos:

Reikalavimai darbuotojui:Atsakingas požiūris į darbą, be žalingų įpročių.
Privalumai:
Patirtis valymo srityje - privalumas.

Įmonė siūlo:Visada laiku mokamą, motyvuojantį ir nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą (didesnis nei minimalus), draugišką kolektyvą, geras darbo sąlygas.
Kontaktinis telefonas: +37061611377
UAB Ainava

UAB Ainava

Ainava, UAB – patikimas ilgalaikis partneris Jūsų verslo erdvės švarai.
Patalpų valymo ir teritorijos priežiūros versle sukaupėme jau daugiau kaip 25 metų patirtį. Teikdami kokybiškas, profesionalias ir operatyviai atliekamas paslaugas galime pasirūpinti visais Jūsų poreikiais, susijusiais su švara.
Daugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...