VESTUS GROUP, UAB

VESTUS GROUP, UAB, Private limited liability company

Nekilnojamojo turto vertintojo asistentas

Advert is valid until:2017-09-30
Company activity field:Construction, real estate
Job description:Šiuo metu įmonė ieško nekilnojamojo turto vertintojo asistento (-ės) Klaipėdoje.
Darbo aprašymas:
• Nekilnojamojo turto vertinimo ataskaitų rengimas ;
• Naujų klientų paieška, darbas su esamai klientais;
• Komercinių pasiūlymų rengimas, susitikimų organizavimas;
• Nekilnojamojo turto rinkos analizė, konsultavimas.
Reikalavimai:
   Nekilnojamojo turto vertintojo asistento pažymėjimas arba patirtis NT srityje;
  • Iniciatyvumas, imlumas naujovėms, kūrybiškumas;
• Bendravimo ir derybų įgūdžiai;
• Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
• Orientaciją į rezultatą;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Anglų ir rusų kalbų žinios (privalumas);
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
Mes Jums siūlome:
• Įdomų ir dinamišką darbą;
• Labai geras darbo sąlygas, galimybę tobulėti;
• Draugišką kolektyvą, nuolatinę paramą ir konsultacijas;
• Konkurencingą, nuo Jūsų darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
• Lankstų darbo grafiką;
• Socialines garantijas.
Gyvenimo aprašymą, siųskite elektroniniu paštu ***, skambinti - 8 611 26747. Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą. Informuosime tik atsirinktus kandidatus.
Contact phone number: 8 611 26747
VESTUS GROUP, UAB http://www.vestus.lt

Nekilnojamojo turto vertinimas. Konsultacijos. Skyriai Vilniuje ir Klaipėdoje.
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-09-30 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...