Supercentras

Supercentras, Private limited liability company

Pardavėjas-konsultantas

Advert is valid until:2016-10-31
Company activity field:Trade
Job description:

Jaunatviška ir draugiška Elektromarkt komanda Klaipėdoje ieško naujo
nario :
PARDAVĖJO(-os)-KONSULTANTO(-ės) (IT, vaizdo-garso technika)
  Darbo aprašymas:
  • Kokybiškas klientų konsultavimas ir aptarnavimas
  • Prekių ir paslaugų pardavimas
  • Prekybinės salės priežiūra
Reikalavimai:
  • Domėjimasis buities technikos ir Elektronikos naujovėmis
  • Noras dirbti draugiškame kolektyve
Mes siūlome:
  • Laiku mokamą darbo užmokestį
  • Mokymus, skirtus kvalifikacijai kelti
  • Visas socialines garantijas
  • Karjeros galimybes
PRISIJUNK PRIE MŪSŲ ŠAUNAUS ELEKTROMARKT KLAIPĖDA KOLEKTYVO!
Suteikiame galimybę darbą derinti su studijomis bei dirbti pilnu arba puse etato.
Siųsk savo CV adresu *** ir tapk komandos dalimi!

Contact phone number: 8 686 02261
More job adverts >>
This job advert has expired 2016-10-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...