Sileta, Private limited liability company

Pardavimų Vadybininkas

Atlyginimas atskaičius mokesčius800―1200 €
Advert is valid until:2020-01-09
Job description:Darbo pobūdis:
Pramonių žarnų ir pneumatikos pardavimai;
Klientų konsultavimas biure;
Produktų parinkimas pagal klientų poreikius;
Klientų konsultavimas techniniais klausimais;
Aktyvus darbas regione
Skambučiai, bei vizitai pas esamus ir naujus klientus;
Pasiūlymų ruošimas, sąskaitų išrašymas.
Reikalavimai:
Mechanikos arba mechatronikos žinios, technologinių procesų išmanymas;
Gebėjimas vystyti šiltus ir ilgalaikius santykius su klientais;
Komunikabilumas ir žingeidumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Mes jums siūlome:
Darbą su aukštos kokybės produktais;
Mokymus ir tobulėjimą techninėje, bei vadybos srityse;
Motyvuojantį atlyginimą;
Darbą jauname ir draugiškame kolektyve.
Atlyginimas: Derybų klausimas
Contact phone number: 860677114

UAB "Sileta" savo veiklą pradėjo 2012 metais. Mes turime didelę veiklos patirtį, sukauptą dirbant pramoninių ir plovimo įrenginių aptarnavimo, bei pramoninių komponentų tiekimo rinkoje. Kompetencija suderinta su jaunatviška energija, jau leido mums tapti patikimu Lietuvos įmonių bei užsienio tiekėjų partneriu.
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-01-09 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...