Čili Pica

Čili Pica, Private limited liability company

Picų kepėjas

Advert is valid until:2015-11-29
Company activity field:Catering
Job description:UAB „Čili Pica“ darbui Klaipėdoje ieško Picų kepėjų

Darbo pobūdis:
·         picų kepimas viešojo maitinimo įmonėje
Reikalavimai:
·         būtina panašaus darbo patirtis
·         žaliavų apdirbimo ir teisingų maisto produktų paruošimo technologijų, jų laikymo bei sandeliavimo sąlygų žinojimas
·         sveikatos, higienos ir sanitarijos normų žinojimas
·         orientacija į kokybišką rezultatą
·         tvarkingumas, sąžiningumas, atsakingumas
Mes siūlome:
·         įdomų ir perspektyvų darbą profesionalioje komandoje
·         stabilią darbo vietą arčiau namų
·         lankstų darbo grafiką, galimybę darbą derinti su studijomis
·         galimybę mokytis, tobulėti bei siekti karjeros
·         tik darbuotojams skirtas įmonės ir jos partnerių nuolaidas
·         galimybę išmokti dirbti neturintiems darbo patirties
Kontaktinė informacija:
savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu  ***
Tel. nr. pasiteirauti: 8 698 51011
Contact phone number: 869851011
More job adverts >>
This job advert has expired 2015-11-29 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...