MB Įdarbink draugą

TRANSPORTO PRIEMONIŲ VERTINTOJAS (-A)

Skelbimas galioja iki:2015-05-18
Įmonės veiklos sritis:Prekyba
Darbo pobūdis:Jei ši karjeros galimybė neaktuali Jums, paskatinkite ją įvertinti reikalavimus atitinkančius draugus. Vienam iš jų įsidarbinus pagal Jūsų rekomendaciją, gaukite 300€ apdovanojimą. Plačiau: www.jobrely.com
  • Transporto priemonių rinkos kainų nustatymas ir stebėjimas;
  • Transporto priemonių techninės būklės nustatymas;
  • Klientų konsultavimas ir paslaugų pristatymas (gyvai, telefonu ir elektroninėmis priemonėmis);
  • Pagalba ir informacijos teikimas kitų skyrių darbuotojams;
  • Informacijos paieška ir patikrinimas duomenų registruose.
Reikalavimai darbuotojui:
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, noras ir gebėjimas padėti klientams spręsti sudėtingas situacijas;
  • Domėjimasis automobilių rinka;
  • Geros lietuvių kalbos žinios (rusų ir anglų kalba būtų privalumas);
  • Geri darbo organizavimo ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas, kruopštumas ir atidumas;
  • Geri darbo kompiuteriu (MS Office programomis) įgūdžiai.
Įmonė siūlo:
  • Nuolatinį ir įdomų darbą sparčiai augančioje tarptautinėje bendrovėje;
  • Stabilų atlyginimą bei visas socialines garantijas;
  • Geras karjeros galimybes;
  • Puikią darbo aplinką ir asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Aplikuokite, rekomenduokite, sužinokite daugiau per MŪSŲ PUSLAPĮ:
Tik asmenys, kandidatavę ar rekomendavę per JobRely puslapį, pretenduoja į 300€ apdovanojimą.

Kontaktinis telefonas:
MB Įdarbink draugą http://jobrely.com/

JobRely - darbuotojų paieškos platforma, paremta rekomendacijomis. Skatiname savo vartotojus rekomenduoti atviras darbo pozicijas savo kolegoms, draugams, pažįstamiems specialistams arba aplikuoti patiems ir už tai gauti įmonės nustatytą apdovanojimą.
Rekomenduodamas savo draugus ir pažįstamus Tu gali padėti Jiems siekti karjeros aukštumų. Jei draugas profesinėje veikloje nejuda pirmyn, nors nusipelnė didesnio atlyginimo ir yra pasiruošęs naujiems iššūkiams bei didesnėms atsakomybėms, tačiau neieško naujo darbo, tik Tavo dėka Jis gali atrasti naujas galimybes ir žengti į priekį. Naudodamasis mūsų paslaugomis, turi galimybę savo draugams padėti įvertinti naujas karjeros galimybes, taip pastūmėdamas Juos tobulėti. Sėkmės atveju atsiskaitome su Tavimi įmonės pasiūlytu finansiniu atlygiu. Visos šalys laimi!
Daugiau informacijos: www.jobrely.com
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2015-05-18 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...