HR House Baltic, Ind.v.

VADYBININKAS

Advert is valid until:2017-03-14
Company activity field:Trade
Job description:
Darbo pobūdis:

  • Pardavėjų-konsultantų darbo organizavimas, koordinavimas ir kontrolė;
  • Klientų aptarnavimas ir konsultavimas;
  • Elektronikos prekių, mobiliųjų telefonų, navigacinių sistemų ir kitos el. technikos pardavimai;
  • Prekių paruošimas pardavimui;
  • Nustatytų tikslų pasiekimo užtikrinimas;
  • Parduotuvės salės priežiūra;
  • Elektroninės technikos priėmimas remontui.
Reikalavimai:

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis pardavimų/ elektronikos srityje ne mažesnė, nei 1 metai;
  • Anglų ir rusų kalbų pagrindai;
  • Domėjimasis elektronika ir technika.
Mes siūlome:

  • Patrauklų fiksuotą atlyginimą ir priedus nuo darbo rezultatų;
  • Visas socialines garantijas;
  • Karjeros galimybes;
  • Draugišką kolektyvą.

Contact phone number: 8635 84532
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-03-14 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...