Sveikatos centras ,,Energetikas"

Sveikatos centras ,,Energetikas", Private limited liability company

Vyr. slaugos administratorė

Advert is valid until:2018-02-16
Company activity field:Health care
Job description:UAB Sveikatos centras ,,Energetikas" plečia savo veiklą ir kviečia prisijungti prie vis didėjančio kolektyvo:

Darbo vieta:
Šventoji.

Darbo pobūdis:
Darbas su ligoniais, medicininių dokumentų tvarkymas, vaistų apskaita ir išdavimas.

Reikalavimai: Atitinkamas išsilavinimas, ne mažesnė kaip 2 metų panašaus darbo patirtis, galiojanti BP slaugytojos licencija, geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, mokėjimas dirbti TLK programomis, mokėjimas bendrauti, dirbti komandoje, pareigingumas, atsakingumas, kruopštumas, atidumas, punktualumas, sąžiningumas, rusų kalbos mokėjimas.

Privalumai: Aukštasis išsilavinimas, užsienio kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome: Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve, karjeros galimybę, apgyvendinimą.

Contact phone number: 8 460 45505
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-02-16 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...