AUKRIMA, UAB

Apskaitininkas (buhalteris)

Atlyginimas atskaičius mokesčius430―650 €
Skelbimas galioja iki:2020-02-05
Darbo pobūdis:Ieškome naujo komandos nario!!!
Buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančiai įmonei reikalingas apskaitininkas (buhalteris).

Jei nesi dirbęs panašaus darbo –apmokysime ir supažindinsime su apskaitos pagrindais!

Darbo pobūdis:
  • Pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į apskaitos programą „Centas“
  • Darbas apskaitos paslaugas teikiančios įmonės biure (Liepų g. 64A-513, Klaipėda)

Reikalavimai:

  • Kruopštumas, atsakingumas, atidumas detalėms
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
 Mes siūlome:
  • Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo atlygį
  • Galimybes įgyti naujų žinių ir tobulėti
  • Apmokome dirbti su buhalterinės apskaitos programa.
Kontaktinis telefonas: +37061039110

Buhalterinės apskaitos paslaugos
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-02-05 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...