Fresh projects, UAB

Barmenė (-as) PC BIG

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 555 €
Skelbimas galioja iki:2019-12-14
Darbo pobūdis:Ieškome barmenių (-ų)-padavėjų  naujai atidaromam restoranui PC BIG Klaipėdoje.

Darbas "Sushi Express" restoranuose Klaipėdoje;

Darbas slenkančiu grafiku, pilnu etatu;
Grafiką deriname individualiai;
Klientų aptarnavimas prie baro ir telefonu;
Darbas kasos aparatu;
Tvarkos ir švaros palaikymas.
N-18;

ReikalavimaiAtsakingumas;
Greita orientacija;
Tvarkingumas;
Padavėjos ar pardavėjos darbo patirtis - privalumas.Mes jums siūlomePatrauklią skatinimo sistemą;Bonusus nuo pardavimų;
Jauną ir veržlų kolektyvą;
Darbą stabiliame ir augančiame restoranų tinkle.
Kontaktinis telefonas: +37067757538
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-12-14 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...