Evenio

Evenio, MB

Nepriklausomas namų tvarkytojas

Skelbimas galioja iki:2020-06-30
Darbo pobūdis:Ieškome namų tvarkytojų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bendradarbiavimui su internetine valymo paslaugų užsakymo platforma myHelper.lt

Mes siūlome:

Pasirinkti valandinį įkainį;

Darbą laisvu grafiku;

Pasirinkti darbo vietoves;

Klientų paiešką.

Reikalavimai:

Individualios veiklos pažyma;

Neteistumo pažyma;

Išmanusis telefonas;

Darbo patirtis (privalumas).

Jei susidomėjai – spausk internetinę nuorodą ir registruokis! (https://myhelper.lt/become-helper)

Daugiau informacijos apie pasiūlymą telefonu +37061611144 ar el.paštu ***
Kontaktinis telefonas: +37061611144
Evenio http://https://myhelper.lt/become-helper

Evenio, MB

myHelper - internetinė paslaugų užsakymo platforma, padedanti susitikti nepriklausomiems namų tvarkytojams ir švarą mylintiems namų šeimininkams didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-06-30 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...