Cherry TEAM

Cherry TEAM, UAB

Front-End Programuotojas

Atlyginimas atskaičius mokesčius2000 €
Skelbimas galioja iki:2022-08-18
Darbo pobūdis:Ieškome su patirtimi Front-End programuotojo.

Programuotojų komandai reikalingas pilnam darbo laikui programuotojas išmanantis savo darbą ir galintis uzduotis atlikti savarankiskai.

Kuriama internetinė svetainė su mobilia aplikacija.

Darbui naudojame:
  • VUE (nuxt) karkasą;
  • Type Script kalba;
  • Rest API.

Reikalavimai darbuotojui:Reikalinga profesinė kvalifikacija.
Privalumai:Darbo kompiuteriu įgūdžiai
Įmonė siūlo:Darbą perspektyvioje ir augančioje įmonėje
Draugišką kolektyvą
Visas socialines garantijas
Kontaktinis telefonas: +37063535553

Atliekame įvairius statybos darbus Europoje.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2022-08-18 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...