"Marino projektai"

"Marino projektai", Private limited liability company

GIPSO MONTUOTOJAI VOKIETIJOJE

Atlyginimas atskaičius mokesčius2200―2400 €
Advert is valid until:2019-10-31
Company activity field:Construction, real estate
Job description:Darbo pobūdis
  • gipso montavimo darbai statybose;
  • darbas komandiruotėje per Lietuvos įmonę;
  • vykdyti užsakovo nurodymus.
Reikalavimai
  • PATIRTIS GIPSO MONTAVIMO DARBUOSE STATYBOSE - PRIVALOMA;
  • anglų arba vokiečių kalba - privalumas;
Mes jums siūlomeJei ieškote stabilaus, jūsų kvalifikaciją atitinkančio ir orų atlyginimą suteikiančio darbo, tuomet siūlome Jums naujas galimybes.
Stabiliai mokamas atlyginimas, rūpestis, pagarba bei pagalba darbuotojui – mūsų veiklos prioritetai.
Siūlome:
  • nuolatinį darbą;
  • laiku mokamą sutartą atlyginimą;
  • visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;
  • lankstų komandiruočių grafiką: 2 mėn. dirbame, 2 sav. Lietuvoje atostogaujame;
  • geras, nemokamas gyvenimo sąlygas;
  • kelionių suorganizavimas nuo namų iki darbo;
  • tobulėjimo galimybes.
Atlyginimas2200-2400 €/mėn. į rankas
Contact phone number: +37067519837
"Marino projektai" http://www.marinoprojects.com

UAB "Marino projektai" Laivuose(jachtose,megajachtose,kruiziniuose) ir pramoniniuose objektuose projektavimo,ŠVOK,izoliavimo,interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.Profesionalios komandos dirba: Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Olandijoje, Danijoje, Kroatijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje,Kinijoje,Singapūre ir kt.šalyse.

www.marinoprojects.com
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-10-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...