Headex

Headex, UAB

Ieškai darbo vasarai? Ieškome gamybos darbuotojų. Pradėk dabar!

Skelbimas galioja iki:2017-06-26
Įmonės veiklos sritis:Gamyba
Darbo pobūdis:Mes siūlome tau pradėti dirbti su mumis jau dabar! Darbo yra dabar, vasaros sezonu ir po jos!
Dirbtumėte gamybos/ pramonės įmonėse, darbo grafikas būtų derinimas, pagal jūsų galimybes.

Atliktumėte šiuos darbus:
- pakuotumėte ir rūšiuotumėte produkciją;
- užpildytumėte paletes naujai pagaminta produkcija;
- pasirūpintumėte, kad užpildytos paletės pasiektų savo tikslą - sandėlį;
- prižiūrėtumėte gamybos linijas.
Reikalavimai darbuotojui:Esate atsakingas (-a) ir punktualus (-i)? Galite kruopščiai atlikti darbą? Nebijote iššūkių?
Puikiai tiktumėte į šias pareigas!

Tai gali būti Tavo pirmasis darbas - nedvejok ir dirbk kartu mumis!
Įmonė siūlo:- dirbti novatoriškoje ir modernioje aplinkoje;
- derinti darbo grafiką;
- užsidirbti vasaros pramogoms;
- pasirinkti ilgalaikį arba trumpalaikį darbą atitinkantį Tavo galimybes;
- važiuoti į/iš darbo su įmonės transportu.
Kontaktinis telefonas: 868614447
Headex http://www.headex.eu/lt

Headex, UAB

Tarptautinė personalo atrankų kompanija "Headex", siūlanti ilgalaikį ir trumpalaikį darbą didžiausiose Lietuvos įmonėse.

Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2017-06-26 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...