Gedlito transportas

Gedlito transportas, UAB

IT specialistas

Atlyginimas atskaičius mokesčius800―2000 €
Skelbimas galioja iki:2020-01-31
Įmonės veiklos sritis:Logistika
Darbo pobūdis:Ieškome žmogaus, kuris su užsidegimu:
Imtųsi specializuotų informacinių sistemų programavimo;
Įmonės programos programavimas;
IT sistemų projektavimas ir programavimas;
Reagavimas į IT incidentus;
Dirbtų komandoje įgyvendinant sudėtingus projektus;
Gilintų savo žinias informacinių sistemų kūrime.
Reikalavimai
Būtų puiku, jei Jūs:
Įgijote ir praktikoje taikote programavimo kalbų ir duomenų bazių valdymo sistemų žinias
Turite informacinių technologijų išsilavinimą
Galite pateikti savo žinių įrodymus (sertifikatus).
Mes jums siūlome
Darbą su dideliais IT projektais
Galimybę mokytis ir tobulėti
Rezultatus atitinkantį finansinį įvertinimą
Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą

Kontaktinis telefonas: +37068555232
Gedlito transportas http://www.gedlitotransportas.lt

Gedlito transportas - šiuolaikinis logistikos centras, teikia aukščiausios kokybės logistikos paslaugas. Jūsų transporto logistikos sprendimai bus įgyvendinti paprastai, greitai ir efektyviai.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-01-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...