InMedica

InMedica, UAB

KURJERIS (-Ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčius400―600 €
Skelbimas galioja iki:2023-02-26
Darbo pobūdis:
Ieškome kurjerio (-ės) dirbti šiais maršrutais: Šiauliai – Radviliškis - Klaipėda.

Darbo pobūdis: mėginių surinkimas iš klinikų ir pristatymas į laboratoriją.

Darbo laikas: 9:00 – 14:00 val. (I-V)

Reikalavimai darbuotojui:Vairuotojo pažymėjimas, nuosavas automobilis.
Įmonė siūlo:Pasirašoma automobilio panaudos sutartis ir kompensuojamos kuro išlaidos.
Kontaktinis telefonas: +370 614 47395
InMedica http://www.inmedica.lt

81 klinikos tinklą įvairiuose šalies miestuose valdanti „InMedica“ grupė yra didžiausias privačios medicinos paslaugų teikėjas Lietuvoje. „InMedica“ teikia diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitas medicinines paslaugas. „InMedica“ grupę sudaro 63 šeimos medicinos centrai, 6 plataus profilio, 7 specializuotos, 5 „walk-in“ formato klinikos ir 3 laboratorijos.
„InMedica“ grupėje dirba daugiau kaip 2 900 darbuotojų, sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos daugiau nei 270 tūkst. registruotų pacientų.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2023-02-26 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...