OROS Group

OROS Group, UAB

Transporto paslaugų pardavimo vadybininkas

Dalintis
Skelbimas galioja iki:2018-03-31
Įmonės veiklos sritis:Logistika
Darbo pobūdis:Nuolatinis bendravimas telefonu su potencialiais klientais siekiant gauti užsakymus pervežimams atlikti. Kasdienis mokymasis, kaip atlikti savo darbą profesionaliai, kokyškai ir rezultatyviai.
Reikalavimai darbuotojui:- Būtina mokėti kurią nors Europos šalių užsienio kalbą, nes reikės susikalbėti su žmonimis iš užsienio šalių. Bent anglų kalbą, mokėti būtina.
- Būtinas nusiteikimas mokytis kaip parduoti, sudaryti sandorius, įtikinti potnecialius verslo klientus naudotis mūsų įmonės paslaugomis.
- Būtina kantrybė ir atkaklumas siekiant rezultatų. O jie tikrai ateis.
Privalumai:- Didelis privalumas, sklandus, švedų, prancūzų, italų ar vokiečių kalbų mokėjimas. Jei mokate šias kalbas, tai labai jums padėtų siekiant rezultatų.
- Didelis privalumas, jei natūraliai esate laisvai bendraujantis ir savimi pasitikintis žmogus. Šis darbas bus kaip tik jums.
- Labai didelis privalumas - noras užsidirbti didelį atlyginimą ir jį išlaikyti.
Įmonė siūlo:Siūlome galimybę išmokti pačiam kurti savo ateitį. Gerai išmanydami pardavimo amatą, turėsite vieną svarbiausių įrankių šiandieninėje ekonomikoje, kuriant savo paties finansinę gerovę. Geri pardavėjai yra ir bus vieni geidžiamiausių darbuotojų - tad norinčius, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir akrtu siekti asmeninių ir bendrų tikslų.


Jei jus ši galimybė sudomino, lauksime jūsų telefono skambučio, bet kuriuo metu, tarp 9-18 val. darbo dienomis.
Kontaktinis telefonas: +370 673 03954
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
OROS Group

OROS Group, UAB

Įmonė teikia pilnų ir dalinių krovinių pervežimo paslaugas visose Europos ir Skandinavijos šalyse, kelių ir geležinkelių transportu.
Daugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...