"Navus"

"Navus", MB

Pardavimų vadybininkas - (IT paslaugos)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 600 €
Skelbimas galioja iki:2019-07-31
Įmonės veiklos sritis:IT
Darbo pobūdis:Jei draugai sako, kad tau tik "duok pakalbėti", esi mandagus, moki sudominti, atkaklumas ir užsispyrimas erzindavo tavo mamą, o ir IT sritis tau įdomi, tai mes ieškome būtent tavęs!

Tavo pareigos apims:

Naujų klientų paieška telefonu;

Komercinių pasiūlymų rengimas;

Susitikimų organizavimas;

Klientų poreikių išsiaiškinimas, derybos;

Sutarčių rengimas;

Pardavimų proceso kontrolė;

Pardavimų proceso tobulinimas ir naujų pardavimų kanalų paieška;

Reikalavimai darbuotojui:Mes tikimės, kad tau nesvetima:

Patirtis vykdant aktyvius pardavimus;

Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;

Mandagumas, gebėjimas išklausyti ir įsigilinti į kliento poreikius;

Atkaklumas, kantrybė ir gebėjimas siekti užsibrėžtų tikslų;

Orientacija į rezultatą;

Lietuvių k. raštu ir žuodžiu (jei paskutiniame žodyje nepastebėjai gramatinės klaidos, tai sry, bet mums netinki :((( );

Humoro jausmas;

Noras nuolatos save challenginti ir kelti sau didesnius tikslus.
Privalumai:Jei domiesi IT sritimi, ir pasakysi kuo skiriasi Front-end ir Back-end, surengsime tau alaus vakarėlį!
Įmonė siūlo:
Už gerą atsilyginsime geru, todėl tau siūlome:

Fiksuotas atlyginimas + procentas nuo pardavimų.

Papildomi finansiniai priedai prie algos, už gerus rezultatus;

Sporto klubo abonementas;

Team building'ai, įmonės sąskaita (Mėgtsam Wake Parkus, Tenisą, Escape rooms, BBQ...)

Kava, arbata, užkandžiai.

Galimybė realizuoti savo idėjas ir inicijuoti pokyčius. Tavo nuomonė ir įžvalgos bus labai svarbios ir į jas bus atsižvelgta;

Modernus ir patogus biuras;

Darbas linksmame, jauname ir nesuvaržytame kolektyve, kuriame visi yra lygūs;

Jei per laiką įrodysi, kad tu esi būtent tai ko mes ieškojome, rasime kaip dar labiau tave motyvuoti.

Siųsk savo CV, ir lauk mūsų skambučio!

Kontaktinis telefonas: 865553597
"Navus" http://www.navus.lt

"Navus", MB

Esame jauna ir sparčiai auganti IT įmonė Klaipėdoje, tačiau dirbame visoje Lietuvoje ir Užsienyje.

Mūsų paslaugos:

Internetinių svetainių kūrimas;
Internetinių parduotuvių kūrimas;
Verslo valdymo sistemų kūrimas;
Individualių IT projektų kūrimas;

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos specialistus, kurie nori pasiekti daugiau!
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-07-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...