Florinus

Florinus, UAB

Parduotuvės vadovo padėjėjas (-a) - administratorius (-ė)

Skelbimas galioja iki:2019-01-21
Darbo pobūdis:FLORINUS.LT įmonė užsiimanti prekyba tauriausiais metalais - Investicinio aukso luitais, auksinėmis bei sidabrinėmis monetomis, briliantais, kolekcijų priežiūros reikmenimis ir t.t. Klaipėdoje ieško naujo komandos nario!

Ieškome atsakingo, draugiško, linksmo, daug idėjų turinčio žmogaus, kurį pakviesime prisijungti prie mūsų komandos!

Darbo pobūdis:

- Darbas su įmonės produktais;
- Klientų aptarnavimas, konsultavimas;
- Užsakymų priėmimas, ruošimas;
- Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
- Užsakymų vykdymas bei koordinavimas;
- Įmonės procesų tobulinimas.
Reikalavimai darbuotojui:- Sąžiningumas;
- Atsakingumas;
- Komunikabilumas, taktiškumas;
- Noras dirbti ir tobulėti;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office).
Privalumai:Didelis privalumas mokantiems dirbti Adobe Photoshop programa.
Įmonė siūlo:- Darbą, išskirtinio pobūdžio įmonėje;
- Itin įdomų, nemonotonišką darbą kurio metu nuolatos tobulėsite ir įgausite vis naujų žinių;
- Draugiškus ir linksmus kolegas bei gerą darbo atmosferą :)
- Karjeros perspektyvas;
- Laiku mokamą atlyginimą;
- Visas socialines garantijas.
Kontaktinis telefonas: 8 616 88225
Florinus http://www.florinus.lt

Florinus.lt | Investicinis auksas ir kolekcijos! Užsiimame prekyba tauriaisiais metalais - Investicinio aukso luitais, auksinėmis bei sidabrinėmis monetomis. Esame oficialūs Lietuvos banko numizmatinių vertybių platintojai, taip pat prekiaujame kitų šalių kolekcinėmis euro ir kitomis monetomis. Florinus.lt taip pat rasite didžiausią Baltijos šalyse įvairių kolekcijų priežiūros reikmenų pasirinkimą.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-01-21 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...