"Marino projektai"

"Marino projektai", Private limited liability company

PERSONALO VADYBININKĖ (-AS) (DARBUI SU TREČIŲJŲ ŠALIŲ PILIEČIŲ ĮDARBINIMU) TURINTI (-IS) PATIRTIES

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 800 €
Advert is valid until:2020-01-31
Job description:Darbo pobūdis:
  • darbuotojų iš trečiųjų šalių (Baltarusija, Ukraina, Rusija) paieška, atranka, įdarbinimo dokumentų rengimas bei viso įdarbinimo proceso koordinavimas;
  • A1 formų užsakymas;
  • bendravimas su valstybinėmis institucijomis trečiųjų šalių darbuotojų įdarbinimo klausimais;
  • personalo vadovo pavestų užduočių vykdymas;
  • darbas Klaipėdoje
Reikalavimai:
  • analogiško darbo PATIRTIS;
  • aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • LABAI geri rusų kalbos įgūdžiai (raštu,žodžiu)- PRIVALOMA;
  • anglų bei kitos kalbos - privalumas;
  • labai geras kompiuterinis raštingumas (Word,Excel);
  • puikūs laiko planavimo įgūdžiai, prioritetų nusistatymas;
  • dalykiškumas, mokėjimas bendrauti su įvairiais žmonėmis;
  • atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas.
Mes jums siūlome
  • visas socialines garantijas;
  • motyvuojantį ir visada laiku mokamą atlyginimą;
  • geras darbo sąlygas jauname kolektyve;
  • visas darbui reikalingas priemones.
Contact phone number: +37067519837
"Marino projektai" http://www.marinoprojects.com

UAB "Marino projektai" Laivuose(jachtose,megajachtose,kruiziniuose) ir pramoniniuose objektuose projektavimo,ŠVOK,izoliavimo,interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.Profesionalios komandos dirba: Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Olandijoje, Danijoje, Kroatijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje,Kinijoje,Singapūre ir kt.šalyse.

www.marinoprojects.com
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-01-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...