inTASTE

inTASTE, UAB

Rinkodaros Vadybininkas

Atlyginimas atskaičius mokesčius600―1000 €
Skelbimas galioja iki:2019-02-15
Darbo pobūdis:Ieškome dinamiško, kūrybiško ir iniciatyvaus rinkodaros vadybininko pastoviam darbui ir įdomiems projektams!

Darbo pobūdis:
- Dalyvavimas kompanijos rinkodaros strategijos kūrime ir įgyvendinime
- Įmonės prekinių ženklų vystymas ir jų žinomumo didinimas Lietuvoje ir už jos ribų
- Idėjų generavimas įmonės įvaizdžio stiprinimui bei reprezentavimui
- Produktų reklamos sklaidos planavimas ir koordinavimas klientams (B2B sektorius)
- Dalyvavimas kuriant produktų pardavimo skatinimo veiksmų planą
- Komunikacijos turinio ruošimas – įvairių tekstų, naujienlaiškių, prezentacijų kūrimas, produktų aprašymai
- Kompanijos vizualinės reklamos ruošimas (maketavimo darbai)
- Socialinių tinklų (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Youtube) priežiūra ir administravimas
- Reklaminių kampanijų kūrimas ir administravimas
- Bendravimas su dizaineriais, kuriant reklamos projektus
- Bendravimas su klientais
- Internetinės svetainės atnaujinimo darbų peržiūros, pasiūlymai ir web svetainės administravimas
- Reklaminės medžiagos kūrimas, gamybos procesų koordinavimas
- Įmonės pasiruošimo parodoms įgyvendinimas
- Kiti su įmonės rinkodaros strategijos įgyvendinimu susiję darbai.

Reikalavimai:

- Panašaus darbo patirtis rinkodaros srityje
- Kūrybiškumas, iniciatyvumas, organizuotumas, geri laiko planavimo įgūdžiai
- Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
- Gebėjimas formuluoti reklamines žinutes, rašyti rinkodaros/reklaminius tekstus, įvairaus pobūdžio pranešimus (naujienos, žinutės, soc. tinklams, naujienlaiškiai ir kt.)
- Domėjimasis skaitmenine rinkodara (socialiniai tinklai, bendruomenės būrimas ir kt.)
- Komunikabilumas
- Puikios anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu, nes komunikacija su užsienio partneriais vyksta dažnai (rusų k. – privalumas).

Naudingi įgūdžiai:

- Adobe Photoshop/Illustrator pagrindai
- Kitų dizaino programų išmanymas/nauduojimas
- SEO įrankių naudojimo patirtis
- Darbo patirtis su pardavimais.

Mes Jums siūlome:
- Konkurencingą ir motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo darbo krūvio ir projektų kiekio.
- Priedus, priklausančius nuo asmeninių pardavimo rezultatų
- Įdomų, nemonotonišką darbą šiuolaikiškoje, inovatyvioje ir augančioje kompanijoje
- Laisvę iniciatyvai ir kūrybai
- Lanksčias darbo valandas
- Suteikiame darbui reikalingas priemones
- Darbą draugiškame ir geranoriškame kolektyve
- Galimybę dirbti iš namų.
Atlyginimas nuo 600 eur iki 1000 eur ar daugiau - priklauso nuo darbo krūvio, noro ir rezultatų.

www.intaste.eu
Kontaktinis telefonas: +370 676 00 860
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-02-15 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...