Lietuvos geležinkeliai

Lietuvos geležinkeliai, Public limited liability company

VAGONŲ TIKRINTOJAS (-A)

Advert is valid until:2018-01-21
Company activity field:Logistics
Job description:Pagrindinės atsakomybės:
•organizuoti bei užtikrinti saugų traukinių eismą;
•atlikti techninę, komercinę vagonų priežiūrą;
•atlikti smulkų vagono remontą.

Reikalavimai:

•vidurinis išsilavinimas;
•išmanyti teisės aktus, reglamentuojančius saugaus traukinių eismo užtikrinimą bei organizavimą;
•kruopštumas, atsakingumas vykdant savo tiesiogines pareigas;
•privalumu būtų laikoma darbo patirtis geležinkelio transporto srityje.

Mes siūlome:

•atsakingą ir įdomų darbą vienoje didžiausių Lietuvos įmonių;
•visas reikalingas darbo priemones;
•profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą.

Darbo vieta:
Klaipėda

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Atranką pradėsime vykdyti anksčiau nei baigsis skelbimo galiojimo laikas. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Contact phone number: (8 46) 202222
Lietuvos geležinkeliai http://www.litrail.lt

AB „Lietuvos geležinkeliai" – didžiausia Lietuvos transporto sektoriaus įmonė ir viena moderniausių geležinkelio įmonių visoje Rytų ir Centrinėje Europoje. Bendrovės grupėje dirba apie 10 tūkst. darbuotojų.
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-01-21 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...