Amberton hotel ("Klaipėdos" viešbutis)

Amberton hotel ("Klaipėdos" viešbutis), Private limited liability company

Barmenas-Padavėjas

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 450 €
Advert is valid until:2021-09-24
Job description:Darbo pobūdis
  • malonus ir profesionalus boulingo klubo svečių aptarnavimas, pagalba renkantis patiekalus, užkandžius bei gėrimus;
  • gėrimų pilstymas bei patiekimas;
  • darbas su kasa, atliekant apmokėjimo procedūrą;
  • tvarkos ir švaros darbo vietoje palaikymas.
Reikalavimai
  • paslaugumas ir šiltas bendravimas su klientais ir kolegomis;
  • pozityvumas ir šypsena kiekvieną dieną;
  • puikios anglų kalbos žinios (arba kitos užsienio k.);
  • patirtis aptarnavimo srityje – privalumas.
Mes jums siūlome
  • patogų, lankstų, pagal individualius poreikius suderintą darbo grafiką (40 val. per savaitę);
  • priedus už pasiektus rezultatus;
  • draugiškus ir profesionalius kolegas bei vadovus;
  • mokymus ir karjeros galimybes;
  • nuolaidas įmonių grupėje;
  • darbo vietą pačioje miesto širdyje.
Contact phone number: +37062055029
Amberton hotel ("Klaipėdos" viešbutis) http://www.ambertonhotels.com

Viešbutis „Amberton Hotel Klaipėda“ priklauso „Amberton“ viešbučių grupei. Tai yra išskirtinis viešbutis, savo svečiams galintis pasiūlyti ne tik platų kambarių pasirinkimą, bet ir daugybę kitų paslaugų. „Amberton“ viešbučių vizija - būti pirmuoju pasirinkimu viešbučių rinkoje Lietuvoje tiek svečiams, tiek darbuotojams. Renkantis darbuotojus, mums svarbiausias yra jų požiūris, o įgūdžių išmokome.
More job adverts >>
This job advert has expired 2021-09-24 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...