Master-Servis

Master-Servis, Private limited liability company

Elektronikos technikas

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 1200 €
Advert is valid until:2024-02-28
Job description:Darbo pobūdis
  • Pirminis įrangos testavimas (įrangos pajungimas)
  • Nedidelio sandėlio priežiūra
  • Pardavimų vadybininko asistavimas
  • Darbas su laivų navigacija, radarais, girokompasais, radijom, palydoviniu ryšiu, juodosiomis dėžemis ir pan.
  • Turint reikalingus įgūdžius darbo pobūdis gali prasiplėsti
Reikalavimai
  • Šnekamoji anglų kalba (bendrausite anglų kalba su kai kuriais darbuotojais)
  • Panaši darbo patirtis būtų privalumas
  • Motyvacija ir noras pasiekti daugiau, inicijuoti ir įgyvendinti projektus
Mes jums siūlome
  • Kurti ir įgyvendinti įvairius įmonės tobulinimo projektus savo srityje
  • Motyvuojantį atlyginimą
  • Dalyvauti mokymuose
  • Dirbame nuo 9:00 iki 17:00.
Atlyginimas Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į kompetenciją.
Contact phone number: 60626266
More job adverts >>
This job advert has expired 2024-02-28 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...