Ekspomeda, Private limited liability company

Administratorė (-ius)

Advert is valid until:2019-06-28
Job description:Darbo pobūdis:
  • Biuro priežiūra bei operatyvus iškilusių klausimų sprendimas;
  • Biuro aprūpinimas kanceliarinėmis ir darbo priemonėmis;
  • Vidinių įmonės dokumentų rengimas ir administravimas;
  • Korespondencijos paskirstymas;
  • Pagalba vadovui ir darbuotojams;
  • Kitos administracinės ir organizacinės užduotys.
Reikalavimai:
  • Išsilavinimas ne žemesnis nei vidurinis;
  • Ne mažesnė nei pusės metų patirtis;
  • Organizuotumas, vidinė motyvacija, kantrumas;
  • Gebėjimas spręsti situacijas, planavimo įgūdžiai;
  • Atkaklumas ir pozityvumas.
Tikimės, kad Tu:

  • Turi patirties biuro administravimo srityje;
  • Turi darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Office);
  • Išmanai raštvedybos taisykles;
  • Moki rasti bendrą kalbą su skirtingais asmenimis;
  • Laisvai kalbi Lietuvių kalba;
  • Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;

Mes Jums siūlome:

  • Darbą stabilioje įmonėje su profesionalia komanda;
  • Konkurencingą atlyginimą;

Pirmenybė teikiama asmenims turintiems negalią.

Jeigu susidomėjote šiuo darbo pasiūlymu ir atitinkate keliamus reikalavimus, savo CV siųskite el. paštu: ***
. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu: +370 68474366. Su atrinktais kandidatais susisieksime.

Contact phone number: +370 68474366
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-06-28 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...