Airarat

Airarat, Private limited liability company

Administratorius (Darbas naktį)

Advert is valid until:2018-04-21
Company activity field:Services
Job description:Darbo pobūdisDarbas viešbučio registratūroje;
Bendravimas su svečiais tiesiogiai, telefonu, el. laiškais;
Darbas su viešbučio valdymo programa Shelter2 ir kasos aparatu;
Naktį atvykstančių ir išvykstančių svečių aptarnavimas;
Sąskaitų faktūrų paruošimas ir išrašymas;
Užsakymų priėmimas bei vykdymas;
Viešbučio teikiamų paslaugų pristatymas svečiams;
Tvarkos viešbutyje užtikrinimas;
Informacijos paskirstymas, darbas komandoje.ReikalavimaiLietuvių kalbos mokėjimas;
Užsienio kalbų mokėjimas (PRIVALOMA – anglų k. ir rusų k.);
Geri bendravimo įgūdžiai;
Operatyvumas, lankstumas, paslaugumas, atsakingumas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Office Word, Excel);
Orientacija į klientą;
Etiketo išmanymas;
Reprezentatyvi išvaizda ir neišblėstanti ŠYPSENA.Mes jums siūlomeDarbą slenkančiu grafiku, pamainomis, nakties metu - lengva derinti su studijomis;
Darbą jauname, draugiškame ir žingeidžiame kolektyve;
Tobulėjimo galimybes;
Visas socialines garantijas.
Contact phone number: 846400880
Airarat http://www.ararat.lt

Viešbutis-restoranas "Ararat" Klaipėdoje.
Restoranas "Plento Grill & Wine" Vilniuje.
Restoranas "Ararat" Palangoje. (vasaros sezono metu)
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-04-21 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...