Sveikatos uostas

Sveikatos uostas, UAB

Administratorius (-ė) - registratorius (-ė) Palangoje

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 900 €
Skelbimas galioja iki:2023-09-26
Darbo pobūdis:bendravimas su viešbučio svečiais; rezervacijų priėmimas telefonu, el. paštu ir svečiams teiraujantis vietoje; darbas kompiuteriu ir viešbučio programa; atsiskaitymų vykdymas, dokumentų tvarkymas; viešbučio paslaugų kokybės užtikrinimas.
Reikalavimai darbuotojui:geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, komunikabilumas, paslaugumas, greitas darbo tempas, sąžiningumas, noras dirbti klientų aptarnavimo srityje, vienos iš užsienio kalbų mokėjimas (gebėti susikalbėti su svečiais).
Privalumai:panašaus darbo patirtis.
Įmonė siūlo:nuolaidas įmonės paslaugoms, vidinius renginius ir konkursus, skanius pietus švediško tipo restorane už 2 Eur ir kavą tik su darbuotojams skirta nuolaida, galimybę nemokamai sportuoti mūsų sporto salėse ir lankytis baseinų ir pirčių erdvėje, išmokas gimus vaikui, sudarius santuoką.
Kontaktinis telefonas: +370 672 60 643
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Sveikatos uostas http://www.gradiali.lt

Sveikatos uostas, UAB

Sanatorija Gradiali įsikūrusi gamtos prieglobstyje, pušynų apsuptyje, visai šalia Baltijos jūros. Jauki aplinka, komfortiški kambariai, modernus reabilitacijos centras, virš 100 sveikatinimo ir grožio procedūrų, profesionalus ir kompetentingas personalas, restoranas su aukščiausia terasa visoje Palangoje ir dar daugiau! Ramybę ir išskirtinį poilsį sanatorijoje atranda kiekvienas – tiek poros ar šeimos su vaikais, tiek svečiai, mėgstantys keliauti pavieniui.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2023-09-26 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...