Rinoceras

Rinoceras, Private limited liability company

Darbas automobilių plovėjui (-ai)-salonų valytojui (-ai)

Advert is valid until:2018-11-30
Company activity field:Services
Job description:Automobilių plovykla Klaipėdoje ieško komandos nario! Siūlome NUOLATINĮ DARBĄ automobilių plovėjui (-ai)-salonų valytojui (-ai)

Darbo pobūdis: Automobilių plovimas, salonų valymas.

Reikalavimai:
-kruopštumas,
-sąžiningumas,
-noras dirbti

Būtinas vairuotojo pažymėjimas

Įmonė siūlo:
-darbą pilnu etatu
-pastovų ir laiku mokamą atlyginimą
-visas socialines garantijas
-visas darbui reikalingas priemones
-įmonės darbuotojai, turi galimybę nemokamai plautis
savo asmeninius automobilius

Darbas švarioje, uždaroje ir šildomoje patalpoje.

Jei norite prisijungti prie mūsų, siųskite CV ***, arba skambinkite tel. 8 645 57619 ir sutarsime laiką pokalbiui
Contact phone number: 862488209
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-11-30 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...