Klaipėdos regiono projektai

Klaipėdos regiono projektai, VŠĮ

Darnaus vystymosi ir strategijų kūrimo analitikas

Atlyginimas atskaičius mokesčius1000―1500 €
Skelbimas galioja iki:2023-06-14
Darbo pobūdis:Ieškome patyrusio darnaus vystymosi analitiko/konsultanto darbui pagal BENDRADARBIAVIMO sutartį.
Darbo pobūdis:
- Aplinkosauginis įmonių vertinimas
- Aplinkosauginis įmonių auditas
- Poveikio aplinkai vertinimas
- Poveikio visuomenės sveikatai vertinimas
- Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas
- Aplinkosauginės konsultacijos (atliekos, nuotekos, cheminės medžiagos ir kt.)
- Įmonių aplinkosauginės dokumentacijos tvarkymas.

Kviečiame prie mūsų aplinkosauginės organizacijos profesionalų komandos prisijungti aplinkosaugos profesionalus, analitikus, konsultantus dirbančius pagal INDIVIDUALIĄ VEIKLĄ.
Daugiau informacijos elektroniniu paštu.
Reikalavimai darbuotojui:- Patirtis rengiant poveikio aplinkai ir sveikatai vertinimus
- Patirtis rengiant aplinkosaugines įmonių konsultacijas
Privalumai:-Papildomas darbas
-Darbas nuotoliu
Įmonė siūlo:VšĮ Klaipėdos regiono projektai, tai organizacija vienijanti aplinkosaugos profesionalus tvariam ir darniam Vakarų Lietuvos regiono vystymuisi.
Siūlome papildomas pajamas rengiant aplinkosaugines konsultacijas ir strategines analizes mūsų organizacijos klientams. Darbo apmokėjimas pagal bendradarbiavimo susitarimą.
Kontaktinis telefonas: 864145744

Všį "Klaipėdos regiono projektai", tai organizacija jungianti stiprią profesionalų komandą siekiančią užtikrinti darnų, ES žaliąjį kursą atitinkantį Vakarų Lietuvos regioną. Teikiame aplinkosaugines konsultacijas įmonėms, rengiame paraiškas aplinkosauginėms idėjoms finansuoti, administruojame projektus, dirbame su švietimo įstaigomis, organizuojame neformalaus švietimo edukacijas moksleiviams (ekologinio sąmoningumo ugdymas).
Teikiame kompleksines paslaugas kuriant tvarų, stipriai besivystantį, darnios plėtros principais paremtą Klaipėdos regioną.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2023-06-14 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...