Lina Šuršaliova

Finansų Konsultantas

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 500 €
Advert is valid until:2020-06-02
Job description:Siūlome darbą tarptautinėje kompanijoje finansinių paslaugų sektoriuje.
Jei esi aktyvus, nebijai iššūkių ir nori tobulėti - šis darbas kaip tik Tau!
Darbo pobūdis:
Naujų klientų paieška;
Klientų konsultavimas;
Sutarčių sudarymas ir aptarnavimas.
Reikalavimai:
Komunikabilumas;
Vidinė motyvacija;
Noras tobulėti;
Privalumas būtų : patirtis pardavimuose, aukštesnysis/ aukštasis išsilavinimas.
Mes siūlome:
Neribotas uždarbio galimybes;
Profesionalius mokymus;
Karjeros ir saviraiškos galimybes;
Puikų kolektyvą;
Šiuolaikišką darbuotojų skatinimo sistemą.
Darbas gali būti kaip pagrindinis arba papildomas, darbo grafiką reguliuojate sau patys!
Atlyginimas proporcingas įdėtam darbui
Darbo vieta: Klaipėdos centras
Contact phone number: 61463257

Tarptautinė finansinių paslaugų kompanija, sėkmingai veikianti 14-je pasaulių šalių.
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-06-02 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...