Lanksti linija

Lanksti linija , Private limited liability company

Inžinierius projektuotojas (-a) (Darbas Alytuje)

Atlyginimas atskaičius mokesčius1068―1300 €
Advert is valid until:2020-08-10
Job description:Šiuo metu į komandą Alytuje kviečiame prisijungti:

Inžinierių projektuotoją (-ą)

Darbo pobūdis

Metalo gaminių projektavimas;
Gamybinių brėžinių bei techninės dokumentacijos ruošimas ir perdavimas gamybiniams padaliniams;
Efektyvių inžinerinių sprendimų paieška, bei esamų darbo procesų tobulinimas;
Bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais.

Requirements for employee:Reikalavimai

Techninis arba inžinerinis išsilavinimas;
Darbo patirtis gamybos įmonėje ir apdirbimo technologijų išmanymas būtų privalumas;
Techninių brėžinių skaitymas ir supratimas;
Solidworks programų išmanymas;
Gebėjimas susikalbėti anglų kalba;
Savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija.

Company offers:Mes jums siūlome

Tarptautinėje rinkoje pripažintos įmonės aplinką.
Motyvuotų, profesionalių vadovų ir specialistų komandos pagalbą.
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes
Contact phone number: 868770669

UAB „Lanksti linija“ – 18 metų sėkmingai tarptautinėje rinkoje dirbanti metalo apdirbimo įmonė, turinti patikimus verslo partnerius ir profesionalią darbuotojų komandą. Šiandiena įmonė daug investuoja į gamybos plėtrą, diegia modernias technologijas ir įgyvendina naujus techninius projektus.
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-08-10 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...