Lineda, UAB

Kosmetikos priemonių pardavimo vadybininkas

Dalintis
Atlyginimas atskaičius mokesčius450―900 €
Skelbimas galioja iki:2017-10-12
Įmonės veiklos sritis:Prekyba
Darbo pobūdis:
Tiesioginiai kosmetikos priemonių pardavimai klientams. Aktyvi naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas. Bendradarbiavimas su vadovu planuojant ir organizuojant darbą. Kosmetikos produktų pristatymas, dalyvavimas parodose. Ataskaitų apie darbo rezultatus rengimas.
Reikalavimai darbuotojui:
Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai. Lojalumas įmonei ir klientams. Drąsa ir noras dirbti pardavimų srityje. Orientacija į darbo rezultatus. Atsakingumas, organizuotumas,stresinių situacijų valdymas.

Privalumai:Jei turėtum darbo patirties pardavimuose – tai būtų privalumas.
Įmonė siūlo:Jei esi pasiryžęs tobulėti, mes duosime tau darbui reikalingų žinių ir patirties. Yra galimybė dirbti tiek pilną darbo dieną, tiek dalį dienos, tad studentai jau dabar gali pradėti kaupti darbo patirtį. Atsakingą ir įdomų darbą. Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą. Asmeninį tobulėjimą bei karjeros galimybes. Darbo grafiką tik darbo dienomis.
Kontaktinis telefonas: 860919119
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
http://www.estele.eu

Lineda, UAB

UAB "Estele"
Valdanti registruotą prekinį ženklą Estele, vykdo veiklą nuo 2006 metų pradžios Pabaltijo regione. Mes esame privataus lietuviško kapitalo prekybos ir paslaugų įmonė, apimanti Europoje populiarių ir žinomų parfumerijos gaminių ir kosmetikos distribuciją.
Daugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...