Jūrininkų sveikatos priežiūros centras

Jūrininkų sveikatos priežiūros centras, Public establishment

Dentist’s assistant

Advert is valid until:2018-09-06
Job description:VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centras Klaipėdoje (Pievų tako g. 38), kviečia prie kolektyvo prisijungti gydytojo odontologo padėjėją, 1.0 etato krūviu.

Darbo pobūdis:
1. Darbo vietos paruošimas ir sutvarkymas;
2. Medicinos prietaisų priežiūra ir paruošimas;
3. Pacientų paruošimas ir apžiūra gydymui;
4. Asistavimas gydytojui odontologui.

Reikalavimai:
1. Odontologo padėjėjo (-os) licencija;
2. Puikios lietuvių kalbos žinios žodžiu ir raštu;
3. Gebėjimas dirbti kompiuteriu;
4. Darbo patirtis – privalumas.

Siūlome:
1. Darbą ES standartus atitinkančioje sveikatos priežiūros įstaigoje; 2. Draugišką kolektyvą;
3. Galimybę augti ir tobulėti;
4. Laiku mokamą stabilų atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Contact phone number: +37067364709
Jūrininkų sveikatos priežiūros centras http://www.jspc.lt

Jūrininkų sveikatos priežiūros centras – visos šeimos gydymo centras, teikiantis tik aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas, kurios paremtos profesionalumu, paslaugumu, patikimumu ir atsakingumu bei paprastumu ir patogumu. Mūsų įstaiga vertina komandinį darbą, tobulėjimą ir naujoves, puikų klientų aptarnavimą, atsakingą požiūrį į įstaigos reputaciją ir grįžtamąjį ryšį.
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-09-06 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...