"Marino projektai"

"Marino projektai", Private limited liability company

OPERATORIUS CNC (METALO) STAKLĖMIS (SKUBIAI)

Advert is valid until:2019-05-15
Job description:UAB"Marino projektai" Laivuose, megajachtose ir pramoniniuose objektuose projektavimo, suvirinimo, vamzdynų montavimo, ŠVOK, izoliavimo, skardinimo, interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.
Personalo sk.tel.:+37067519837.
Dirbame Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje ir kt. šalyse.

OPERATORIUS CNC (METALO) STAKLĖMIS (SKUBIAI)Darbo pobūdis:
darbas gamykloje;
valdyti stakles;
ilgalaikis darbas;
užsakovas užsienio įmonė;
darbas komandiruotėje;
vykdyti užsienio užsakovo nurodymus.
Reikalavimai:
darbo patirtis su CNC metalo staklėmis;
anglų / vokiečių kalbos mokėjimas - privalumas;
kruopštumas;
noras dirbti ir užsidirbti;
pavestų užduočių sąžiningas vykdymas
Mes jums siūlome:
Išvykimas 05.05 d.;
gerą ir laiku mokamą sutartą atlyginimą;
visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;
pastovų darbą;
lankstų komandiruočių grafiką: 2mėn.dirbame 2 sav. Lietuvoje atostogaujam;
geras, nemokamas gyvenimo sąlygas;
papildomą darbuotojų draudimą;
kelionių suorganizavimas nuo namų iki darbo, nemo
Contact phone number: +37067519837
"Marino projektai" http://www.marinoprojects.com

UAB "Marino projektai" Laivuose(jachtose,megajachtose,kruiziniuose) ir pramoniniuose objektuose projektavimo,ŠVOK,izoliavimo,interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.Profesionalios komandos dirba: Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Olandijoje, Danijoje, Kroatijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje,Kinijoje,Singapūre ir kt.šalyse.

www.marinoprojects.com
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-05-15 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...