Auksinės kopos

Auksinės kopos, Private limited liability company

PADAVĖJAS vasaros sezonu ŠVENTOJOJE

Advert is valid until:2018-04-07
Company activity field:Catering
Job description:Šventojoje, 200 m. iki jūros, atsidarysianti nauja kavinė „Jūros 30” ieško padavėjos (-jo) vasaros sezonui.
Tokio, kuris aptarnautų svečius taip, kaip norėtų būti aptarnautas pats (su malomumu, šypsena ir mandagumu)

Darbo pobūdis:
  • Bendravimas su klientais;
  • Darbas kasos aparatu;
  • Darbas bare;
  • Užsakymų priemimas;
  • Salės priežiūra ir tvarkymas;
  • Tvarkos ir švaros palaikymas;
Reikalavimai darbuotojui:
  • Noras dirbti!
  • Tvarkingumas;
  • Gebėjimas atlikti kelis darbus vienu metu;
  • Paslaugumas, orientacija į rezultatą;
  • Sąžiningumas, mandagumas;
  • Komunikabilumas;
Kviečiame prisijungti prie „Jūros 30“ komandos!

Mes siūlome:
  • NEMOKAMĄ apgyvendinimą šalia darbo vietos (200 m. IKI JŪROS);
  • LAIKU mokamą atlyginimą;
  • PATOGIĄ darbo aplinką;
„Jūros 30“ tai nauja grill patiekalų ir ne tik kavinė dirbanti vasaros sezono metu. „Auksinių kopų“ poilsio namuose. Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Tel. nr. +370 688 88215

El. Paštas ***

Darbo užmokestis - derybų klausimas
Requirements for employee:

Benefits:Panašaus darbo patirtis
Company offers:
  • PATOGIĄ darbo aplinką
Contact phone number: +370 688 88215
Auksinės kopos http://www.akopos.lt

„Jūros 30“ tai nauja kavinė poilsio namuose „Auksinės kopos“, dirbanti vasaros sezono metu. Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-04-07 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...