Akustinės biotechnologijos, Private limited liability company

Pardavimų vadovas

Advert is valid until:2018-03-16
Company activity field:Trade
Job description:Darbo pobūdis:

    Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
    Ryšių su esamais klientais plėtojimas ir išlaikymas;
    Parduodamų produktų pristatymas potencialiems klientams;
    Pardavimų vystymas užsienio rinkose: naujų pardavimo kanalų paieška (parduodant trąšas), bendradarbiavimo palaikymas ir plėtojimas;
    Pardavimų proceso organizavimas ir kontrolė;
    Klientų atsiskaitymų priežiūra ir kontrolė;
    Konkurentų ir pardavimo rezultatų analizė;
    Įmonės atstovavimas įvairiose parodose ir renginiuose.
Reikalavimai:

    Aukštasis išsilavinimas;
    Darbo patirtis pardavimo srityje ( privalumas parduodant trąšas);
    Derybiniai įgūdžiai, komunikabilumas;
    Anglų ir rusų kalbų mokėjimas ( žodžiu ir raštu);
    Vairuotojo pažymėjimas (privalumas – nuosavas automobilis);
    Motyvacija dirbti ir užsidirbti;
    Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
    Mokėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Siūlome:

    Laiku mokamą, konkurencingą, tiesiogiai nuo darbo rezultatų priklausomą atlyginimą;
    Visas darbui reikalingas priemones.
SVARBU !  !  !  CV siųsti lietuvių ir anglų (arba rusų) kalbomis.
Contact phone number: +37067079040
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-03-16 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...