inTASTE

inTASTE, Private limited liability company

Rinkodaros Vadybininkas

Atlyginimas atskaičius mokesčius600―1000 €
Advert is valid until:2019-02-15
Job description:Ieškome dinamiško, kūrybiško ir iniciatyvaus rinkodaros vadybininko pastoviam darbui ir įdomiems projektams!

Darbo pobūdis:
- Dalyvavimas kompanijos rinkodaros strategijos kūrime ir įgyvendinime
- Įmonės prekinių ženklų vystymas ir jų žinomumo didinimas Lietuvoje ir už jos ribų
- Idėjų generavimas įmonės įvaizdžio stiprinimui bei reprezentavimui
- Produktų reklamos sklaidos planavimas ir koordinavimas klientams (B2B sektorius)
- Dalyvavimas kuriant produktų pardavimo skatinimo veiksmų planą
- Komunikacijos turinio ruošimas – įvairių tekstų, naujienlaiškių, prezentacijų kūrimas, produktų aprašymai
- Kompanijos vizualinės reklamos ruošimas (maketavimo darbai)
- Socialinių tinklų (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Youtube) priežiūra ir administravimas
- Reklaminių kampanijų kūrimas ir administravimas
- Bendravimas su dizaineriais, kuriant reklamos projektus
- Bendravimas su klientais
- Internetinės svetainės atnaujinimo darbų peržiūros, pasiūlymai ir web svetainės administravimas
- Reklaminės medžiagos kūrimas, gamybos procesų koordinavimas
- Įmonės pasiruošimo parodoms įgyvendinimas
- Kiti su įmonės rinkodaros strategijos įgyvendinimu susiję darbai.

Reikalavimai:

- Panašaus darbo patirtis rinkodaros srityje
- Kūrybiškumas, iniciatyvumas, organizuotumas, geri laiko planavimo įgūdžiai
- Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
- Gebėjimas formuluoti reklamines žinutes, rašyti rinkodaros/reklaminius tekstus, įvairaus pobūdžio pranešimus (naujienos, žinutės, soc. tinklams, naujienlaiškiai ir kt.)
- Domėjimasis skaitmenine rinkodara (socialiniai tinklai, bendruomenės būrimas ir kt.)
- Komunikabilumas
- Puikios anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu, nes komunikacija su užsienio partneriais vyksta dažnai (rusų k. – privalumas).

Naudingi įgūdžiai:

- Adobe Photoshop/Illustrator pagrindai
- Kitų dizaino programų išmanymas/nauduojimas
- SEO įrankių naudojimo patirtis
- Darbo patirtis su pardavimais.

Mes Jums siūlome:
- Konkurencingą ir motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo darbo krūvio ir projektų kiekio.
- Priedus, priklausančius nuo asmeninių pardavimo rezultatų
- Įdomų, nemonotonišką darbą šiuolaikiškoje, inovatyvioje ir augančioje kompanijoje
- Laisvę iniciatyvai ir kūrybai
- Lanksčias darbo valandas
- Suteikiame darbui reikalingas priemones
- Darbą draugiškame ir geranoriškame kolektyve
- Galimybę dirbti iš namų.
Atlyginimas nuo 600 eur iki 1000 eur ar daugiau - priklauso nuo darbo krūvio, noro ir rezultatų.

www.intaste.eu
Contact phone number: +370 676 00 860
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-02-15 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...