"Marino projektai"

"Marino projektai", Private limited liability company

Sandėlininkas

Atlyginimas atskaičius mokesčius700―1300 €
Advert is valid until:2021-05-15
Job description:Darbo pobūdis
  • prekių priėmimas/išdavimas;
  • sudėjimas į lentynas;
  • siuntų ruošimas bei išsiuntimas;
  • užsakymų vykdymas;
  • sandėlio bei pačių įrankių priežiūra;
  • Darbo rūbų priežiūra;
  • inventorizacijos organizavimas;
  • bendros tvarkos palaikymas sandėlyje.
  • darbas su buhalterine programa RIVILĖ
Reikalavimai
  • darbo patirtis sandėliavimo srityje (privalumas);
  • anglų k. arba rusų k. (vidutinės žinios);
  • kompiuterinis raštingumas (Microsoft Office);
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • apskaitos sandėliavimo programų išmanymas (privalumas);
  • darbas su Rivilės programa (privalumas);
  • atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas.
Mes jums siūlome
  • darbą pilnu etatu;
  • neterminuotą darbo sutartį;
  • apmokymus;
  • atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą;
  • darbą šiuolaikiškoje, sėkmingai veikiančioje ir perspektyvioje kompanijoje;
  • darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve;
  • darbas kas antrą šeštadienį - privalomas.
Contact phone number: +37067508976
"Marino projektai" http://www.marinoprojects.com

UAB "Marino projektai" Laivuose(jachtose,megajachtose,kruiziniuose) ir pramoniniuose objektuose projektavimo,ŠVOK,izoliavimo,interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.Profesionalios komandos dirba: Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Olandijoje, Danijoje, Kroatijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje,Kinijoje,Singapūre ir kt.šalyse.

www.marinoprojects.com
More job adverts >>
This job advert has expired 2021-05-15 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...