Dagmita, UAB

Dagmita, UAB, Private limited liability company

VAIRUOTOJAS (-Ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 720 €
Advert is valid until:2020-08-30
Company activity field:Trade
Job description:Darbo pobūdis:
•Prekių iškrovimas/pakrovimas.
•Savalaikis prekių pristatymas tiekėjams;
•Kitų vadovo pavestų užduočių susijusių su prekių pristatymu atlikimas.

Reikalavimai:
•Vairuotojo pažymėjimas (B kat.);
•Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
•Savarankiškumas, iniciatyvumas, vidinė disciplina, komunikabilumas;

Privalumai:
• Panašaus darbo patirtis būtų privalumas

Įmonė siūlo:
•Karjeros perspektyvas ir motyvuotą atlyginimą;
•Patrauklias darbo sąlygas;
•Dinamišką ir aktyvų darbą draugiškame kolektyve;
Dagmita, UAB http://www.dagmita.lt/

UAB „DAGMITA” – daugiau kaip dvidešimt metų Lietuvoje sėkmingai veikianti įmonė, užsiima techninių sprendimų ir didmenine atsarginių detalių įrengimams prekyba pramonei ir žemės ūkio technikai. Kompanija atstovauja pripažintus pasaulyje gamintojus ir savo klientams siūlo plataus asortimento gaminius, pasižyminčius aukšta kokybe (daugiau internete www.dagmita.lt).
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-08-30 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...