Vakarų krova

Vakarų krova, UAB

STIVIDORIUS (-Ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčius1100―1300 €
Skelbimas galioja iki:2022-09-05
Darbo pobūdis:Jums patikėsime organizuoti ir kontroliuoti su krova susijusius darbus rankomis ir krovos technika, krovinių pakrovimą į laivus; krovinių išdėstymą bei separavimą laivo triumuose ir sandėliuose.

Reikalavimai darbuotojui:Tikimės, kad Jūs turite aukštesnįjį arba aukštąjį išsilavinimą; ne mažesnę nei 2-jų metų eksploatacinio darbo patirtį uoste; išmanote uosto krovinių krovos technologijas ir krovos technikos panaudojimo galimybes, jūrinio ir sausumos transporto krovos, krovinių sandėliavimo organizavimą.

Privalumai:Manome Jums geriausiai sektųsi, jei turite padalinio vadovo DSS klausimais pažymėjimą; kėlimo kranų darbų vadovo pažymėjimą; taip pat pasižymite komunikabilumu, gebate savarankiškai planuoti, vadovauti bei organizuoti darbus.

Įmonė siūlo:Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7
Komandinį darbą;
Kolegų palaikymą;
Karjeroros galimybes įmonių grupėje;
Slenkantis darbo grafiką: 2 dieninės, 2 naktinės, 3 poilsio dienos;

Susisieksime su pasirinktais kandidatais.

Kontaktinis telefonas: 8-46 483678
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Vakarų krova

Vakarų krova, UAB

UAB „Vakarų krova“ įsikūrusi pietinėje neužšąlančio Klaipėdos uosto dalyje, krauna ir sandėliuoja birius ir suverstinius krovinius, skystą ir pakuotą produkciją, taip pat negabaritinius ir sunkiasvorius įrenginius. Įmonė operuoja trimis specializuotais terminalais, skirtais birių ir skystų krovinių apdorojimui. Šiuo metu UAB „Vakarų krova“ pajėgumai leidžia perkrauti daugiau kaip 1.65 milijonų tonų krovinių per metus.
UAB „Vakarų krova“ įkurta 2003 metais, priklauso AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupei, vienijančiai 23 įmones, kurių pagrindinės veiklos sritys yra laivų statyba ir remontas, perdirbimas ir metalo konstrukcijų gamyba, bei kitos veiklos.
Daugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...