Marino grupė

Marino grupė, Private limited liability company

Suvirintojas TIG

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 2500 €
Advert is valid until:2019-11-30
Company activity field:Construction, real estate
Job description:Darbo pobūdis
  • suvirinimo darbai  laive (vamzdynai, karkasai, metalo konstrukcijos);
  • darbas Lietuvių komandoje;
  • užsakovas užsienio įmonė;
  • darbas komandiruotėje.
Reikalavimai
  • atitinkama darbo patirtis ne mažiau kaip 1 m.;
  • atestatai (gali būti ir pasibaigęs);
  • anglų kalbos mokėjimas (PRIVALUMAS);
  • noras dirbti ir užsidirbti;
  • pavestų užduočių sąžiningas vykdymas;
  • ilgalaikis darbas.
Mes jums siūlome
  • gerą atlyginimą;
  • visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;
  • laiku mokamą sutartą atlyginimą;
  • lankstų komandiruočių grafiką: 2 mėn. dirbame 2 sav. Lietuvoje atostogaujam;
  • geras, nemokamas gyvenimo sąlygas;
  • papildomą darbuotojų draudimą;
  • kelionių suorganizavimas nuo namų iki darbo;
  • tobulėjimo galimybes.
Contact phone number: +37067113751
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-11-30 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...