Corlux

Corlux, MB

Šviesolaidžio tinklų darbai Vokietijoje

Atlyginimas atskaičius mokesčius3500―4500 €
Skelbimas galioja iki:2024-10-25
Darbo pobūdis:Ieškome patyrusios 4 žmonių komandos šviesolaidžio įrengimo darbams atlikti (žemės darbai), ir darbų vadovo.
????Darbo vieta- Vokietija;

Mes siūlome:
????Darbo užmokestis nuo 3500-4500 €/mėn. (Į rankas) Priklausomai nuo darbo rezultatų.
????Geras apgyvendinimo sąlygas;
????Nemokamas nuvežimą į/iš darbo vietos, taip pat apmokame kelionės išlaidas;
⁠????Suteikiame darbo aprangą bei visas reikalingas darbui priemones;
✅6 d. d. savaitė, nuo 200 val/mėn.

Darbo pobūdis:
⁠Siūlome darbą
įvairioms pozicijoms: Darbų vadovui, Ekskavatorininkui, Vairuotojui, Trinkelių klojimo specialistams.
????♂️Darbų vadovas- Prižiūri visas komandas dirbančias objekte, turi mokėti skaityti brėžinius, bendrauja su užsakovais ir kt.;
⁠????Ekskavatorininkas- atlieka visus darbus su ekskavatoriumi bei atlieka kitus pagalbinius darbus;

????Vairuotojas - C, CE kategorija – vairuoja suknvežimį, ardo/deda trinkeles, kloja kabelį į tranšėją, sutankina gruntą, bei atlieka kitus pagalbinius darbus;

???? Trinkelių klojimo specialistas (2 žmonės)- svarbu, kad mokėtų paruošti pagrindus tiek trinkelėm, tiek asfaltui, dėti trinkeles, atstatyti abu sluoksnius (apatinį+ viršutinį);

Reikalavimai darbuotojams:
✅Gebėjimas skaityti brėžinius
⁠✅Panašios darbo patirties turėjimas
⁠✅Atsakingumas, profesionalumas;
⁠✅SM kategorijos pažymėjimas (privalumas);
⁠✅ C / CE kategorijos pažymėjimą;
❌Žalingų įpročių neturėjimas.

????Telefonas pasiteirauti: (8-600) 74743
????el. paštas ***

Kontaktinis telefonas: +37061466222
Daugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...