Gedlito transportas

Gedlito transportas, Private limited liability company

Vadovo Padėjėja (-As)- Asistentė (-As)

Advert is valid until:2019-02-15
Company activity field:Logistics
Job description:Vadovo Padėjėja (-As)- Asistentė (-As)
Darbo pobūdis
Pagrindinės atsakomybės:
- operatyviai ir efektyviai administruoti vadovo darbotvarkę
- valdyti vadovui adresuotos vidinės ir išorinės informacijos srautus, įvertinti informacijos aktualumą ir užtikrinti jos perdavimą laiku
- organizuoti darbuotojų, lankytojų, interesantų susitikimo su vadovu laiką
rengti įvairaus pobūdžio raštus, ataskaitas, susirinkimų, prezentacijų medžiagą
- suderinus deleguoti vadovo užduotis atsakingiems darbuotojams
- kontroliuoti vadovo skirtų užduočių vykdymo terminus ir užtikrinti grįžtamąjį ryšį
- vykdyti kitus tiesioginio vadovo pavedimus.

Reikalavimai:
aukštasis universitetinis išsilavinimas
ne mažesnė kaip 3 metų sėkminga administracinio darbo patirtis
analitinis mąstymas, gebėjimas sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti ataskaitas
dokumentų valdymo ir rengimo patirtis
greita orientacija, organizuotumas, iniciatyvumas, paslaugumas, orientacija į klientą, atsparumas įtampai, puikūs bendravimo įgūdžiai
sklandi lietuvių kalba, geras anglų bei rusų kalbos mokėjimas
puikūs darbo pagrindinėmis MS Office (Microsoft Word, Excel, PowerPoint) programomis įgūdžiai.

Mes jums siūlome:
dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo
profesinių iššūkių kupiną kasdienybę, saviraiškos galimybes.

Gyvenimo aprašymą siųsti el. paštu: ***
Contact phone number: +370 652 62037
Gedlito transportas http://www.gedlitotransportas.lt

Gedlito transportas - šiuolaikinis logistikos centras, teikia aukščiausios kokybės logistikos paslaugas. Jūsų transporto logistikos sprendimai bus įgyvendinti paprastai, greitai ir efektyviai.
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-02-15 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...