Headex

Headex, UAB

Virėja (-as) asmeninėje virtuvėje

Skelbimas galioja iki:2020-05-06
Darbo pobūdis:

- darbas 3-4 val. per dieną, 5 dienas per savaitę;

- karštų, šaltų patiekalų gamyba;

- gaminamų patiekalų kokybės užtikrinimas;

- patiekalų receptų kūrimas bei atnaujinimas;

- idėjų įgyvendinimas;

- atsakomybė už virtuvės švarą bei tvarką, higienos taisyklių taikymą.

Ieškome virėjo (-os) darbui asmeninėje virtuvėje. Jei maisto gaminimas Tau labiau malonumas, nei darbas – mums reikia Tavęs! Siūlome darbo erdvę, kuria neteks dalintis bei laisvę kūrybiškumui.

Reikalavimai darbuotojui:

- virėjo (-os) patirtis;

- didelis privalumas – virėjo (-os) profesinis išsilavinimas;

- orientaciją į kokybišką rezultatą;

- gebėjimas planuoti laiką;

- tvarkingumas, punktualumas, darbštumas, pozityvumas;

- meilė virėjo profesijai bei kūrybiniai sugebėjimai.

Įmonė siūlo:- darbo užmokestį 1100 neatskaičius mokesčių, dienpinigiai -;

-  palankų darbo grafiką (3-4 val. per dieną) – savaitgaliai laisvi;

- darbo užmokestį nuo 700 EUR atskaičius mokesčius;

- galimybę įgyvendinti naujas idėjas;

- visas darbui reikalingas priemones;

- malonią darbo aplinką – kaip namuose!

Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-05-06 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...